دسته
لينك هاي دسترسي سريع
مطالب من در ثبت مطالب روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1022251
تعداد نوشته ها : 1368
تعداد نظرات : 348
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي

در مدتی که به عنوان جانشین مائورو کامورانزی در ترکیب بانوی پیر قرار می گیرد یک بازیکن شایسته و موفق نشان داده، غیبت هافبک ایتالیایی – ارژانتینی کمتر احساس می شود و در لحظاتی همکاری بسیار خوبی با کاپیتان دارد. زننده گل نخست بیانکونری در دیدار برابر کاتانیا از نمایش یووه راضی و خشنود است " خوشحالم از نتیجه و نمایشی که ارائه کردیم. مائورو یک قهرمان بزرگ است و من از او نکته های فراوانی اموختم. من باید کمی دیگر تلاش کنم تا نوبت حضور در ترکیب فرا رسد. علاقه خود را به پیراهن تیم ملی پنهان نمی کنم، به هر حال دوران باشکوهی را با یووه سپری می کنم و از این لحظات لذت می برم. در صورتی که در ماه فوریه به تیم ملی دعوت شوم فوق العاده احساس خوشبختی خواهم کرد.
وی به اسیب دیدگی خود در گذشته اشاره می کند و می گوید: دو سال سخت را پشت سر گذاشتم اما در حال حاضر امیدوارم بتوانم بدون مشکل ادامه دهم. احساس امادگی می کنم و هر روز در تمرینات با امادگی بیشتر حاضر می شوم. همیشه باید رشد و پیشرفت کرد.
مارکو از بازگشت مصدومین یووه خوشحال است " اسیب دیده های زیادی داشتیم اما اهسته اهسته انان را در کنار خود می بنیم، به انها نیاز داریم باید تا پایان راه به خوبی پیش رویم، تا امروز بدون انان خوب نتیجه گرفتیم .
هافبک بیانکونری در ادامه از بوفون می گوید: جیجی قیمت ندارد، مطمئنا یافتن سنگربانی مانند او بسیار دشوار است. یووه هرگز او را از دست نخواهد داد.
اما بانوی پیر در لیگ قهرمانان حضور دارد و این رقابت ها یک هدف بزرگ به شمار می رود، مارکیونی به این مسئله نیز اشاره ای کوتاه می کند " ما در سه جام معتبر حضور داریم و برای هر یک برنامه های خاصی در پیش داریم. باید در دیدارهای سختی که در سری ا پیشروی دایم مانند بازی برابر لاتزیو، فیورنتیا و اودینزه پیروز شویم و نیم نگاهی نیز به لیگ قهرمانان داشته باشیم، به رقابتی که برای ما ارزش و اعتباری بزرگ داشته باشیم. پیروزی را می خواهیم و برای کسب ان تلاش خواهیم کرد.
مارکیونی در پایان به پست خود در یوونتوس پرداخت و تاکید کرد به بازی در پست هافبک سمت چپ علاقه زیادی دارد اما در دیدارهای ترجیح داده می شود در سمت راست بازی کند، به هر حال نقش او چنین است و از شرایط خوب راضی است.


جمعه بیست و هفتم 10 1387
X